Operátor společnosti Skylink - od 120 Kč/h

  • Nabízíme
  • Možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr (HPP) i formou brigády (DPP)
  • Garantovaná nástupní mzda FIX 120 Kč/h - proplácíme celý, nejen provolaný čas
  • HPP (8 nebo 6 hod. směny) či DPP (40/30/25 hodin týdně s možností sobotní směny)
  • Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
  • Nástup možný ihned
  • Bonus za doporučení nového pracovníka 5.000 Kč
  • Motivační soutěže
  • Společné snídaně
    • Benefity po zapracování
    • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
    • S výkonnostními bonusy si můžete vydělat až dvojnásobek FIXu
    • Speciální bonus za docházku
    • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif
    • Náplň práce
    • Telefonické oslovování stávajících klientů SKYLINK
    • Vedení administrativy spojené s hovory
  • Požadujeme
  • Komunikativní osobnost
  • Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
  • český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Praxe v call centru výhodou, nikoli podmínkou
  • Místo výkonu práce
  • Křenová 478/72, Brno

Na tým oddělení podpory prodeje hledáme šikovného operátora, či šikovnou operátorku. Vaším úkolem bude péče o stávající zákazníky společnosti Skylink a rozšiřování nabídky TV programů, které využívají.

Jméno a příjmení
Telefon
Nahrát životopis
Zpráva