Specialista podpory prodeje pro společnost T - Mobile

  • Nabízíme
  • Možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr (HPP) i formou brigády (DPP)
  • Fixní mzdu + bonusovou složku (přehledný bonusový systém)
  • Finanční i nefinanční výhry v interních soutěžích
  • Odborné produktové školení
  • Průběžné vzdělávání v oblasti komunikačních dovedností zdarma
  • 4 týdny dovolené
  • Benefity
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif (neomezené volání, SMS, 1GB internetu)
  • Náplň práce
  • Telefonické kontaktování stávajících i nových klientů
  • Vedení administrativy spojené s hovory
  • Požadujeme
  • Komunikativní osobnost
  • Spolehlivost, samostatnost, pozitivní myšlení
  • Český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Příjemný hlasový projev bez vad řeči
  • Základní znalost práce na PC
  • Praxe v call centru výhodou
  • Místo výkonu práce
  • Křenová 478/72, Brno

Do zavedeného call centra hledáme posilu na pozici specialista telefonního prodeje. Čeká na Vás spolupráce formou HPP, stravenky a mnoho dalšího. nástupní mzda 20.000

Jméno a příjmení
Telefon
Nahrát životopis
Zpráva